Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Mountfield zvětšil prodejnu v České Lípě, přesunul ji z Žitavské do centra pod Špičák

Zmodernizovaný Mountfield v České Lípě

Zmodernizovaný Mountfield v České Lípě

Síť prodejních center zahradní techniky Mountfield se rozšíří o další zmodernizovanou prodejnu, a to v České Lípě. Nachází se v areálu Obchodního centra pod Špičákem v ulici Borská 3392, její celková prodejní plocha činí 1.400 metrů čtverečních a disponuje 25 parkovacími místy. Nová prodejna nahradí původní prodejnou v ulici Žitavská 3022, ta už nesplňovala požadavky. Na novém místě bude víc místa, sortiment bude přehledněji vystaven a provozovna rovněž bude snáz dostupný z hlavního silničního tahu Mladá Boleslav - Liberec.

Historie prodejny v České Lípě se datuje od roku 1997. V roce 2008 byla doplněna o venkovní bazénové centrum. V roce 2011 byla vzhledem k nárůstu počtu zákazníků výrazně rozšířena o další křídlo budovy a získala dvouúrovňovou plochu, kde byl navíc vybudován interiérový zapuštěný bazén. Po dobu existence bazénového centra se v této prodejně prodalo nejvíce luxusních zapuštěných bazénů Fort Wayne v Česku. V letech 2000 až 2004 se počtem prodaných jízdních kol řadila několik let po sobě k rekordmanům mezi prodejními centry Mountfieldu.

Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a v současnosti provozuje celkem 74 vlastních prodejen, z toho 56 v Česku a 18 na Slovensku. Letos se přestěhovaly jeho prodejny v Plzni-Stodu, Pardubicích a modernizovány byly ty ve Frýdku-Místku a Klatovech. Do konce roku bude otevřena nová prodejna v Ostravě a modernizována prodejny v Opavě, Šumperku, Českých Budějovicích, Písku a Jaroměři. „S modernizací a revitalizací celé prodejní sítě jsme začali v roce 2016 a daří se nám držet plán přestavby prodejních center jak v Česku, tak na Slovensku. Dokončení plánujeme koncem roku 2020. Z nově otevřených prodejen dostáváme pozitivní ohlasy od zákazníků, které se projevují i na vyšších tržbách,“ říká předsedkyně představenstva a generální ředitelka Mountfieldu Jana Moravová.