V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Nově Most! Mountfield na severu předělal letitou prodejnu

Nový Mountfield v Mostě

Nový Mountfield v Mostě

Síť prodejních center Mountfieldu se rozšíří o další modernizovanou prodejnu, a to v severočeském Mostě. Nová prodejna se nachází v areálu obchodního parku na ulici Velebudická a nahradí původní. Slavnostní otevření proběhlo ve čtvrtek 31. ledna. Celková plocha nového prodejního centra činí 1.461 metrů čtverečních. Nová prodejna disponuje velkým parkovištěm obchodního parku, navíc přímo před vstupem do prodejny a do příjmu servisu je dalších 22 parkovacích míst.

Nová prodejna Mountfieldu nabídne zákazníkům větší prodejní plochu s lepší přehledností nabízeného sortimentu, kvalitní interiérovou navigaci a samoobslužnou část. Nově je interiér doplněn o velkoformátové interaktivní panely s dotykovou obrazovkou, které fungují jako průvodce kompletním sortimentem. Větší jsou skladové prostory. V prodejně je interiérové bazénové centrum.

 „S modernizací a revitalizací celé prodejní sítě jsme začali v roce 2016 a daří se nám držet plán přestavby prodejních center jak v Česku, tak i na Slovensku. Dokončení plánujeme koncem roku 2020. Z nově otevřených prodejen dostáváme pozitivní ohlasy od zákazníků, které se projevují i na vyšších tržbách,“ říká předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Mountfield Jana Moravová.

Historie původní prodejny v Mostě začala v roce 1997 v budově bývalé školky v ulici U věžových domů. V roce 2013 byla prodejna přemístěna do nových prostor. V těchto letech se mostecká prodejna řadila k nejlepším provozovnám Mountfieldu co do velikosti tržeb i počtu bazénových realizací.

Mountfield provozuje celkem 56 prodejen v Česku a 18 na Slovensku. V závěru roku 2018 byla dokončena modernizace prodejních center v Klatovech, Písku, Jaroměři, Opavě, Šumperku, Českých Budějovicích, Trnavě a Prievidzi. V roce 2019 je v plánu modernizace dalších 20 prodejen.