Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Mountfield přesunul a zmodernizoval pobočku v Hodoníně

Nové prodejní centrum Mountfieldu v Hodoníně

Nové prodejní centrum Mountfieldu v Hodoníně

Síť prodejen zahradní techniky Mountfield má od začátku dubna další novou prodejnu, v Hodoníně poblíž nákupní zóny Paráda Shopping. Letos jde už o čtvrtou modernizovanou pobočku, která se navíc přesouvá do atraktivnější lokality. Nová prodejna Mountifieldu obsadila plochu 1.400 metrů čtverečních, má tam i bazénové centrum či přijímací místnost servisu. Oproti původní pobočce se rozšířil i počet parkovacích míst, nově jich mají zákazníci k dispozici 50.

Projekt modernizace a revitalizace své obchodní sítě odstartovala firma v roce 2016. „Zvětšujeme prodejní plochy, vylepšujeme interiérovou navigaci, rozšiřujeme a modernizujeme servisní zázemí, skladové prostory, a to jak pro zboží, tak i pro náhradní díly. V tomto roce plánujeme zmodernizovat či přestěhovat celkem 20 prodejen v Česku a na Slovensku,“ vysvětluje Jana Moravcová, předsedkyně představenstva a generální ředitelka Mountfieldu.

Celkem má Mountfield  v Česku 56 prodejních center. V roce 2017 přestěhoval do nových lokalit nebo zmodernizoval prodejny v Teplicích, Liberci, Jindřichově Hradci, Znojmě a Třebíči. Letos ještěproběhne přemístění prodejny z Hlučína do Ostravy do nově budovaného nákupního centra Géčko u ostravského Globusu. Přesune se také pobočka v Mostě. Revitalizace v rámci nového konceptu čeká rovněž prodejní centra ve Frýdku Místku, Klatovech a Šumperku.