V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Mountfield přesunul vlajkový obchod do Čestlic, Všechromy opustil

Nový Mountfiled v Čestlicích

Nový Mountfiled v Čestlicích

Síť prodejních center Mountfieldu se v Praze rozšíří o další prodejnu, a to v obchodní zóně v Čestlicích, vedle Makra a ve stejné budově jako hypermarket Albert. Vznikne v dojezdové vzdálenosti od původní tamější prodejny ve Všechromech a doplní tak dosavadní trio pražských prodejen Mountfieldu na Černém mostě, ve Stodůlkách a v Holešovicích. Slavnostní votevření se chystá o nadcházejícím víkendu 26. až 28. dubna.

„Už v roce 2016 jsme se pustili do revitalizace a modernizace naší prodejní sítě a jedním z hlavních kritérií byl i výběr nových atraktivních obchodních lokalit, kam bychom umístili naše nové modernizované prodejny místo původních. A čestlická prodejna je toho ukázkovým příkladem. Stává se naší vlajkovou lodí, protože nahrazuje dosavadní prodejnu vedle sídla společnosti ve Všechromech, která už nesplňovala současná očekávání zákazníků,“ vysvětluje předsedkyně představenstva a generální ředitelka Mountfieldu Jana Moravová.

Nová prodejna disponuje celkovou plochou 1.880 metrů čtverečních a samostatnými parkovacími místy přímo před vchodem. Velká prodejní plocha nabízí lepší přehlednost sortimentu, má samoobslužnou část a velkoformátové interaktivní panely s dotykovou obrazovkou, které zákazníkům usnadní výběr sortimentu. Přímo v prodejně je interiérové bazénové centrum. Součástí prodejny je oddělení servisu.

Mountfield provozuje celkem 56 prodejen v Česku a 18 na Slovensku. Na začátku letoška otevřel na novém místě v Mostě a také ve slovenském Trenčíně. Do konce roku je v plánu modernizace dalších 17 prodejen.