Nákupní rádce Kupi.cz, s nímž vybíráme ze spotřebního koše, spouští Kupimagazín.cz. Ten přináší tipy na slevy. Jeho šéfredaktorkou je Linda Michalčíková, dosavadní event manažerka HP Tronic.

Mountfield přesunul vlajkový obchod do Čestlic, Všechromy opustil

Nový Mountfiled v Čestlicích

Nový Mountfiled v Čestlicích

Síť prodejních center Mountfieldu se v Praze rozšíří o další prodejnu, a to v obchodní zóně v Čestlicích, vedle Makra a ve stejné budově jako hypermarket Albert. Vznikne v dojezdové vzdálenosti od původní tamější prodejny ve Všechromech a doplní tak dosavadní trio pražských prodejen Mountfieldu na Černém mostě, ve Stodůlkách a v Holešovicích. Slavnostní votevření se chystá o nadcházejícím víkendu 26. až 28. dubna.

„Už v roce 2016 jsme se pustili do revitalizace a modernizace naší prodejní sítě a jedním z hlavních kritérií byl i výběr nových atraktivních obchodních lokalit, kam bychom umístili naše nové modernizované prodejny místo původních. A čestlická prodejna je toho ukázkovým příkladem. Stává se naší vlajkovou lodí, protože nahrazuje dosavadní prodejnu vedle sídla společnosti ve Všechromech, která už nesplňovala současná očekávání zákazníků,“ vysvětluje předsedkyně představenstva a generální ředitelka Mountfieldu Jana Moravová.

Nová prodejna disponuje celkovou plochou 1.880 metrů čtverečních a samostatnými parkovacími místy přímo před vchodem. Velká prodejní plocha nabízí lepší přehlednost sortimentu, má samoobslužnou část a velkoformátové interaktivní panely s dotykovou obrazovkou, které zákazníkům usnadní výběr sortimentu. Přímo v prodejně je interiérové bazénové centrum. Součástí prodejny je oddělení servisu.

Mountfield provozuje celkem 56 prodejen v Česku a 18 na Slovensku. Na začátku letoška otevřel na novém místě v Mostě a také ve slovenském Trenčíně. Do konce roku je v plánu modernizace dalších 17 prodejen.