Silné stránky pro týmy a jednotlivce

Rozviňte svůj potenciál a talent pod vedením globálního kouče a bývalého prezidenta Microsoftu Europe Jana Mühlfeita

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit

Globální stratég, kouč, mentor a bývalý prezident evropské pobočky Microsoft Jan Mühlfeit vás se společností Global Marketing zve na seminář Silné stránky pro jednotlivce a týmy. Umožní pochopit, jaké jsou vaše silné stránky a talenty, pochopit řízení výkonnosti, vypracování plánu osobního rozvoje a praktikovat koučování na téma plánu osobního rozvoje.

Jan Mühlfeit má za sebou téměř 22 let kariéry ve společnosti Microsoft, kde působil na různých vedoucích pozicích. Naposledy byl v letech 2007 až 2014 prezidentem Microsoftu pro evropský region. Zde získal zkušenosti a dovednosti v budování týmů a organizací, na jejichž základě vytvořil unikátní metodiku, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy, zformulovat osobní vize a realizovat je v osobním i pracovním životě.

Unikátní seminář proběhne v pondělí 29. června, od 10.00, v prostorách Global Centra v Praze 9. Občerstvení je samozřejmostí. Vstupné je 6.999 Kč včetně DPH. Zajistěte si místo včas, počet vstupenek je omezen na 50 míst. 

Online vstupenky

Jan Mühlfeit pořádá kurzy na téma osobního rozvoje po celém světě,  jak v soukromém, tak i veřejném sektoru. Ve své kariéře koučoval a mentoroval více než 160 lidí z 5 různých kontinentů a to jak interně, tak externě. Od roku 2000 používá metodu Gallup StrengthFinder Certified Coach. 

Pro účast na semináři je nutné se registrovat na Gallup StrengthFinder Certified Coach a za poplatek 10 USD vyplnit dotazník, na jehož základě na semináři zjistíte své silné stránky a možnosti dalšího osobního rozvoje.

Kromě Gallupu Jan Mühlfeit úzce spolupracuje v koučování a mentorování s INSEAD, Cambridge, SeedCamp a Meyler Campbell. Tématy jsou např. osobní vývoj, inovace, technologie, podnikání, konkurenceschopnost, strategie, vzdělávání, osobní dovednosti a startupy. Je také členem řady poradních orgánů několika evropských vlád v oblasti informačních a komunikačních technologií, národní konkurenceschopnosti a vzdělávání. Podílí se jako poradce na různých projektech WEF, OECD a Evropské komise.