Mühlfeit z Microsoftu bude koučovat v ČT

Pořad Skrytý potenciál exšéfa evropského Microsoftu Jana Mühlfeita může jít na podzim.

Jan Mühlfeit a letošní vítězky České Miss

Jan Mühlfeit a letošní vítězky České Miss

Česká televize připravuje do vysílání nový pořad na téma osobního rozvoje Skrytý potenciál, který bude uvádět někdejší šéf evropského Microsoftu Jan Mühlfeit, který se nyní zabývá koučováním. V programu veřejnoprávní televize by se nový formát mohl objevit už na podzim.

Televize aktuálně hledá přes web zájemce, kteří chtějí pod vedením odborníků najít své silné stránky a změnit aspoň jednu zásadní věc ve svém životě. Každá epizoda avizovaného pořadu přinese příběh jednoho člověka, který se o to pokusí. Účinkujícím budou radit odborníci na osobní rozvoj v čele s Mühlfeitem, ten bude cyklus moderovat. Odměnou „hledajícímu“ pak bude setkání s úspěšnou a inspirativní osobností, kterou obdivuje. 

Radí i českým kráskám

V květnu se Mühlfeit stal také poradcem letošních vítězek soutěže Česká Miss. Radí jim, jak nejlépe reprezentovat a uspět na mezinárodních soutěžích. Konkrétně jde o Nikol Švantnerovou, která se zúčastní soutěže Miss Universe, Andreu Kalousovou, která pojede na Miss World, a Karolína Mališová pak bude hájit barvy Česka na Miss Earth.

Jan Mühlfeit má za sebou 22 let práce pro technologickou společnost Microsoft, naposledy byl v letech 2007 až 2014 prezidentem Microsoftu pro evropský region. V současné době působí jako globální kouč a mentor, spolupracuje třeba s Gallup Strenths Center nebo s Cambridge, a pořádá semináře na téma osobního rozvoje.

Partnerská společnost Médiáře Global Marketing pořádá s Janem Mühlfeitem jednu z jeho akcí.

Sdílejte