V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Na Nově další SuperStar, opět i Robinsonův ostrov

Nejsledovanější tuzemská televize představila své programové schéma na jaro 2018. Bude to mix tří vlastních seriálů, tří reality show a tří publicistických týdeníků.

Porota SuperStar 2018

Porota SuperStar 2018: Matěj Ruppert, Katarína Knechtová, Ben Cristovao, Pavol Habera. Foto: TV Nova

Poosmé sáhla televize Nova k osvědčenému formátu talentové soutěže SuperStar. Vysílat ji bude v sobotu od osmi večer. „Chceme tím navázat na sobotní večery plné zábavy pro celou rodinu,“ uvedla programová ředitelka Novy Alex Ruzek. V letošní jarní sezóně se v hlavním vysílacím čase na Nově bude objevovat také druhá řada reality show Robinsonův ostrov (produkce Paprika Studios), premiérové díly reality show Výměna manželek, původní kriminální seriály Specialisté (produkce DNA Production) a Dáma & Král a samozřejmě stálice Ordinace v růžové zahradě 2. Ordinace tradičně a také Robinsonův ostrov přitom budou plnit dva večery v týdnu.

Prime time doplní publicistické formáty Střepiny (neděle), Víkend (úterý) a Prásk (čtvrtek), v pátek pak akviziční filmy, především Ant-Man, Avengers: Age of Ultron, Krycí jméno U.N.C.L.E., Stážista, V hlavě či V srdci moře, dál všechny díly americké série Iron Man, oba díly Lovců pokladů, komedie Návrh nebo romantická klasika Hříšný tanec. Podvečerní access prime time nadále ve všedních dnech patří soutěži Co na to Češi a „nekonečnému“ seriálu Ulice.

Programové schéma Novy pro jaro 2018

Programové schéma Novy pro jaro 2018

SuperStar i Robinsonův ostrov budou mít své odnože na internetu, související online pořady přináší portál Nova Plus. K Robinsonovu ostrovu to budou hned tři - Jak to vidí Robinsoni, Robinson Marek a soutěž Já, Robinson. Talentovou show přiblíží SuperStar v zákulisí. Na webu také pokračuje kulinářská talk show Což takhle dát si s moderátorem Ondřejem Novotným či Nova Stars, který ukáže život moderátora Michala Jančaříka na vozíku. Novinkou je Soubor coverů, společně se značkou Coca-Cola chystaná hudební reality show o životě začínajících zpěváků, kteří bojují o lepší předělávku zadané skladby.

Mezi připravované projekty patří nový pořad Utajený šéf, v němž se manažeři velkých a úspěšných firem vypraví v přestrojení mezi své vlastní zaměstnance, aby zjistili, jaké to je pro ně pracovat. V přípravě jsou také další díly dokureality Malé lásky, které nahlíží na intimní chvíle nastávajících rodičů, a reality show Mise nový domov s moderátorkou Terezou Pergnerovou.

Programové schéma Nova Cinema pro jaro 2018

Programové schéma Nova Cinema pro jaro 2018

Programové schéma Nova 2 pro jaro 2018

Programové schéma Nova 2 pro jaro 2018

Programové schéma Nova Action pro jaro 2018

Programové schéma Nova Action pro jaro 2018

Programové schéma Nova Gold pro jaro 2018

Programové schéma Nova Gold pro jaro 2018

Programové schéma Nova Sport 1 pro jaro 2018

Programové schéma Nova Sport 1 pro jaro 2018

Programové schéma Nova Sport 2 pro jaro 2018

Programové schéma Nova Sport 2 pro jaro 2018