Piráty iniciovaný bod čtvrteční schůze poslaneckého volebního výboru, týkající se sporu o reportáž Janka Kroupy o Agrofertu, oproti úterní schůzi příslušné senátní komise nové argumenty nepřinesl. Nad rámec známého řekl generální ředitel René Zavoral jen, že ve veřejnoprávním rádiu zruší část tabulkových míst a že kromě předžalobní výzvy od Agrofertu registruje rozhlas i další, rovněž na Kroupovu reportáž, a to z roku 2015. Reportér Kroupa se schůze neúčastnil.

Na Primě startuje další jarní novinka, show Šéfka s Norou Mojsejovou

Pobočníky slovenské televizní tváře budou kadeřník Libor Šula a bývalá miss Ivana Christová.

Výraznou osobnost, slovenskou podnikatelku a televizní tvář Noru Mojsejovou dnes na české obrazovky přivádí televize Prima. Na Mojsejové postaví reality show Šéfka, lokální verzi americké série The Apprentice miliardáře Donalda Trumpa.

Celkem se do ní přihlásilo přes 8 tisíc lidí, soutěžit jich bude 16. V průběhu show budou muset plnit „byznysové“ úkoly a prokázat tak podnikatelského ducha. Hraje se o 100 tisíc dolarů.

Nora Mojsejová nakonec rozhodne, kdo zůstane a kdo vypadne. Jejími pobočníky budou kadeřník Libor Šula a bývalá miss Ivana Christová.

Šéfka je jednou z letošních jarních novinek Primy. Komerční dvojka českého televizního trhu ji nasazuje do nedělního prime time, na prestižní čas 20 hodin. To na konkurenční Nově běží už pár týdnů jeden ze tří programových pilířů jara, Česko Slovenská SuperStar.

Náklady si jak Prima, tak lídr trhu Nova dělí se sesterskými stanicemi na Slovenskou – Šéfka jde zároveň na TV Joj, SuperStar běží i na Markíze.