Na reklamním festivalu v Cannes se rozběhlo mezinárodní klání mladých kreativců Young Lions, vítězů z jednotlivých zemí, včetně českých mladých lvů. Brief za sebou už má kategorie Print, proběhl v neděli. Barbora a Artiom z Triadu popsali, jaký inzerát mají vyrobit pro WWF, podívejte.

Na šéfredaktora stanice Vltava se hlásí čtyři lidi

  • ČTK
  • 08. 01. 2019 23:40

Do interního výběrového řízení na šéfredaktora stanice Vltava veřejnoprávního Českého rozhlasu se přihlásili čtyři uchazeči. Následovat bude hodnocení nabídek a pohovory. Jméno nástupce Petra Fischera vedení rozhlasu oznámí na konci ledna. ČTK to řekl mluvčí Jiří Hošna. Stanici přechodně vede vedoucí její sekce Podpory programu Ivana Hálková.

Předpokládaný nástup nového šéfredaktora stanice je 1. února. Nového šéfredaktora vybere komise složená mimo jiné ze dvou zaměstnanců stanice Vltava, a to editora redakce kulturní publicistiky Antonína Pfeifera a vedoucího redakce kulturní publicistiky Jiřího Kamena. Kandidáti museli předložit návrh programové koncepce Vltavy v letech 2019 až 2021. Uchazeč musí být vysokoškolák s nejméně pěti lety praxe v médiích, z toho třemi roky v rozhlasu.