Na Seznamu přibyl nový seriál Hotel Kokořín

Komediální seriál pro portál TelevizeSeznam.cz připravuje produkce Premium Bananas.

Jiří Mádl v seriálu Hotel Kokořín

Jiří Mádl v seriálu Hotel Kokořín hraje a píše i scénář

Produkční společnost Premium Bananas Production, kterou loni založili Michal DeusJan Dufek společně s Alexandrou Deus, vstoupila do nového a dosud největšího svého projektu. Jako vůbec první externí partner připravují pro videoportál TelevizeSeznam.cz hraný komediální seriál. V hlavních rolích pětidílné série hrají Alena Mihulová, Ondřej Malý, Jiří Mádl, Denisa Pfauserová, Sabina Rojková či Filip Kaňkovský. Premiéra seriálu Hotel Kokořín proběhla 2. března.

Režisérem seriálu, který se pohybuje na pomezí dokumentu a reality show, je Jan Dufek: „Jsme autoři celého konceptu, který je experimentální, zábavný a unikátní. Seriál vznikne během pěti dní, na napsání a natočení každého dílu je 24 hodin. Je to výzva. Nejen pro Jirku Mádla, který bude autorem scénáře, ale pro nás všechny. Dokonce i hudbu, kterou skládá Ondra Škoch, budeme dělat za 24 hodin. Kromě samotného příběhu seriálu, budeme natáčet i proces vzniku. Sami se tak stáváme aktéry tohoto šíleného dobrodružství.“

„Využili jsme toho, že mnoho herců a tvůrců má díky lockdownu nedobrovolně volno. Oslovili jsme je s šíleným nápadem vytvořit za extrémně omezených podmínek seriál,“ doplňuje Dufek. Seriál bude vytvořený ve dvou verzích – jedna bude čistě příběhová, druhá bude kombinací seriálu a dokumentu. Ten ukáže, jak příběh vzniká, jak se vymýšlí, natáčí a stříhá.

„Scénář začnu psát, až dostanu pokyn. Pořád ani nevím, kolik přesně budu mít na psaní času. Beru to jako obrovskou scenáristickou výzvu,“ říká Jiří Mádl.

Premium Bananas Production se kromě obsahu pro klienty věnuje také vlastní tvorbě. Na Seznamu má aktuálně i pořad o vaření Rád jím, nerad vařím a sezónní předvánoční pořad Balení dárků. Ve výrobě je série dokumentárních filmů o českých šéfkuchařích a pořad věnovaný vzniku konspiračních teorií. Ve stádiu vývoje je několik dalších pořadů.