Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Na Silvestra začne čtvrtá řada Kanceláře Blaník

Čtvrtá řada satirického sitcomu o politice má 14 dílů. Od 31. prosince půjdou každý pátek.

Marek Daniel jako politický lobbista Tonda Blaník. Foto: Seznam.cz

Marek Daniel jako politický lobbista Tonda Blaník. Foto: Seznam.cz

Ve čtvrtek 31. prosince uvede internetová televize Stream.cz portálu Seznam.cz úvodní díl Tony is back už čtvrté řady politicko-satirického seriálu Kancelář Blaník. Cyklus se vrací po půlroční pauze, kterou na Streamu vyplnil Autobazar Monte Karlo týchž tvůrců, tedy produkce Negativ v čele s Milanem Kuchynkou.

Čtvrtá série bude mít 14 dílů, standardně budou mít páteční předpremiéry na Facebooku, v sobotu pak na webu. Dosavadní díly zaznamenaly na Streamu přes 20 milionů přehrání.

Hlavní herecké trio Blaníku se nemění – znovu se objeví Marek Daniel coby lobbista Tonda, jeho asistent Žížala v podání Michala Daleckého i sekretářka Lenka, tedy Halka Třešňáková. Režíruje Marek Najbrt. Scénáře píší Robert Geisler, Tomáš Hodan, Jan Bartes, Marek Najbrt a Benjamin Tuček. Hudba je od Midi lidí.