V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Nábytek Asko nabízí vyzvednutí zboží z e-shopu na pobočce

Nábytek Asko

Nábytek Asko má po Česku celkem 13 kamenných prodejen

Síť prodejen nábytku Asko, kterou v Česku provozuje německá skupina Porta, spustilaslužbu click & collect, tedy možnost vyzvednutí zboží zakoupeného na e-shopu fyzicky na jedné ze 13 kamenných prodejen. E-shop s doručením domů firma provozuje už od roku 2009, službu click & collect nabízí teď od 21. března. Vztahuje se na sortiment na webu firmy a je zdarma.

„Výčet odběrných míst se automaticky zobrazí podle skladové dostupnosti vybraného zboží. Zaplatit může zákazník buď online platební kartou nebo přes PayU, ale také až při převzetí na prodejně,“ přibližuje marketingová ředitelka Aska Andrea Štěpánová. „V případě platby na místě je pak zboží rezervované 48 hodin od vytvoření objednávky, při platbě online je nutné vyzvednout nákup do 10 dní,“ dodává.