Náš region míří na Moravu, začne vycházet v Brně

První moravská mutace grátis měsíčníku vydavatelství A 11 se má změnit na čtrnáctideník.

Vydavatelství A11 začne vydávat měsíčník Náš region Brno. Jde o první moravskou mutaci a celkově o 33. titul této značky. Ten by se měl v budoucnu přeměnit na čtrnáctideník, plánuje vydavatelství. To tak potvrzuje záměr výrazně vstoupit na Moravu a doplnit tak své portfolio lokálních novin a časopisů, které už vydává v Praze, ve Středočeském kraji, Karlovarském kraji, Ústeckém kraji a v Libereckém kraji.

Náš region Brno

Náš region Brno

„S titulem Náš region chceme vstoupit do dalších regionů v republice a postupně vybudovat celorepublikové pokrytí. Náš region Brno spouštíme jako měsíčník s tím, že v budoucnu plánujeme změnit periodicitu na čtrnáctideník a to zejména proto, že hned od prvního vydání pociťujeme ze strany inzerentů výrazný zájem,“ uvedl ředitel vydavatelství Aleš Zavoral.

Stejně jako ostatní noviny a časopisy bude i Náš region Brno distribuován do vlastní sítě stojanů, kterých je v Brně 400, a celkově pak v Česku víc než 2.000 stojanů. Noviny se věnují zpravodajství z Brna a okolí, obsahují i rozhovory, servisní témata a zábavu. Stojí na inzerci, k mání jsou tak zdarma.

Celkový náklad vydavatelství A11 zahrnující lokální a odborné noviny a časopisy je v současnosti přes milion výtisků.