V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Nástup Pomejeho do VIP zpráv vidělo 955 tisíc lidí, prohrál a další bude moderovat v potápěčském

Včerejší premiéru Jiřího Pomeje na pozici moderátora večerních VIP zpráv televize Prima si nenechalo ujít 995 tisíc diváků.

Moderátor tak prohrál sázku s generálním ředitelem Primy Markem Singerem, že sledovanost překročí milion diváků. Pomeje proto bude muset uvádět středeční vydání VIP zpráv v potápěčském úboru - v neoprenu, s ploutvemi a bombou s kyslíkem.

Pokud by byla sledovanost mezi 1 milionem a 1,05 milionem, museli by závazek splnit oba pánové. Pokud by sledovanost byla vyšší, Prima se ústy ředitele Singera zavázala uhradit Pomejemu svatební cestu.

„Ahoj, všichni, tak tahle staženej zadek jsem ještě nikdy neměl,“ uvedl svůj vůbec první moderátorský vstup VIP zpráv Pomeje, nedávno zvolený nejlepším rozhlasovým moderátorem v Česku a nedlouho poté podmínečně odsouzený jako producent neúspěšného snímku Andělská tvář.

I přes prohranou sázku není pro Primu výsledek špatný, minulou neděli měly VIP zprávy 933 tisíc diváků, letošní průměr je 831 tisíc. Včerejší VIP zprávy dosáhly podílu na sledovanosti 22,5 %, letošní průměr je 19,1 %.

Jiří Pomeje a Marek Singer. Foto: TV Prima

Jiří Pomeje a Marek Singer. Foto: TV Prima

Jiří Pomeje a Marek Singer. Foto: TV Prima

Jiří Pomeje a Marek Singer. Foto: TV Prima