V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Nedori posílil bývalý mistr světa ve vodním slalomu Kašpar

Jonáš Kašpar

Jonáš Kašpar

Komunikační agentura Nedori Pavla Eichlera rozšiřuje svůj tým. Jeho novým členem je Jonáš Kašpar, bývalý mistr světa ve vodním slalomu a účastník olympijských her v Riu de Janeiru. S agenturou začal externě spolupracovat už během minulého roku, kdy stále aktivně závodil. Poté, co loni získal zlatou medaili na mistrovství Evropy v Praze, se ale rozhodl sportovní kariéru ukončit a stal se plnohodnotným členem Nedori, kde má na starosti komunikaci značky Zeppelin CZ nebo Heleny Havelkové, aktuálně nejlepší české volejbalistky.

„Od Jonáše si slibujeme posílení v oblasti sportovního PR, úzce spolupracujeme s hráčskou agenturou Martina Lébla a Jakuba Novotného, kteří mimo jiné zastupují nejlepší český beachvolejbalový pár Ondřej Perušič a David Schweiner. I jim Jonáš pomáhá s propagací jejich cesty na olympiádu v Tokiu 2020,“ říká majitel agentury Pavel Eichler.