Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Sklizeno otevře na Chodově svou největší prodejnu, s kavárnou

Koncept zdravých a na kvalitu zaměřených potravin Sklizeno otevře 11. října v obchodním Centru Chodov svou prozatím největší prodejnu. Nový obchod se má stát vzorovou pobočkou nedávno sjednoceného Sklizena. Výměra prodejny je 221 m² a kromě vlastního obchodu s potravinami v ní bude také kavárna s posezením, koutek s občerstevním na cestu a odběrné místo pro vyzvedávání e-shopových objednávek. Nová prodejna by se měla stát vzorem pro další, nově vznikající provozovny Sklizena. “Chodov bude naše vlajková loď a vzor pro další prodejny, které plánujeme otevírat na místech s podobně vysokou návštěvností. Prezentujeme v ní skoro všechno, co umíme,“ říká o novém Sklizenu Petr Borkovec, ředitel Sklizeno Foods.

Sklizeno na Chodově bude v pořadí 53. prodejna, kterou skupina Sklizeno Foods vzniklá spojením bývalých konkurentů Sklizeno, My Food Market a Náš Grunt otevře. V nové prodejně chce Sklizeno realizovat své představy o dalším směřování sítě, jejich představou je vytvoření uceleného konceptu obchodů zdravého životního stylu s komplexními službami.

Na Chodově budou moci zákazníci vybírat ze sortimentu bezmála 2.000 artiklů odpovídajících kodexu kvality potravin, který si Sklizeno samo stanovilo. Bude zde k dostání široká nabídka krájených sýrů a uzenin, výběrová káva a zákusky z vlastní produkce, výdejna objednávek a rozšířená nabídka svačin a drobného občerstvení, rovněž z vlastní produkce.

Po otestování nového typu prodejny má Sklizeno v plánu otevřít prodejny tohoto typu ve všech krajských městech v Česku. Navíc se bude síť rozšiřovat i formou menších prodejen provozovaných formou kooperativní franšízy, které chce skupina směřovat především do rezidenčních oblastí a menších měst. Podle odhadů by mělo mít Sklizeno během dvou let až 80 poboček.