Nenápadný pozdrav tlusťoušovi od Vojty Kotka

Vzpomínky na časy, kdy jsem chodil do fitka. Mám tam vlastně ještě pronajatou skříňku. Za tři stovky měsíčně.

Vážení přátelé, ve spotu T-Mobilu hraje můj parťák z fitka. Když jsem tam ještě chodil, tak jsme se vídali. Patří k osazenstvu Axy. Proč chodím do Axy: protože to zmiňuje Hugo Toxxx na albu Toxic Funk bývalé nejlepší české kapely Supercrooo. Huga jsem jednou v Axe potkal a říkám mu, že tam chodím právě kvůli téhle písničce, tak trochu čuměl, ale je zvyklej. CD je dávno rozebrané, vyšlo v roce 2003 a nemají ho ani v iTunes Store.

Dlouho jsem v Axe nebyl a mám na břiše zhruba dvě kila přebytečné hmoty. Zvažoval jsem, že půjdu kousek od Saatchi do velké skleněné budovy na liposukci jako jeden kamarád, ale nikdy jsem se neodhodlal se tam objednat. Nicméně okolo mého bydliště mě zřejmě zpozorovali přátelé ze Saatchi a tak se rozhodli vpašovat do spotu nenápadný pozdrav tlusťoušovi (72 kg).

No a ke spotu. Tohle se jen tak nevidí. Je to zřejmě moc krásný, nebo to prostě píšu moc brzo ráno a zdá se mi to.

„My jsme se chtěli zeptat, co to je?“
„To je chytrej telefon.“
„Asi nic pro nás, co? Ha ha ha?“
„Vám to prodaj‘ taky.“

Tak já nevím, ale zkuste si napsat scénku s chytrým telefonem na čtyři věty. Pokud nevytvoříte blbost, bude to buď geniální, nebo vydřený, to vám říkám. Víc se k tomu asi říci nedá.

Když půjdeme dál, nebo jak říká můj trenér Jirka, jdeme na bench, nebo si půjdem zajezdit na kole.

T-Mobile správně vystihl, že po nablýskané a nadupané sérii s Bolkem je třeba změnit polohu a přinést obyčejné příběhy v normálním prostředí, postavené na herecké akci a vtipu. Mají pro to zřejmě cit, takže to dali. Vojta Kotek byl, pokud můžu posoudit, skvělý v Perfect Days a teď to zahrál tak, že na nějakého Bolka úplně zapomenete.

Na tablety mám také příhodu. Když jsem začal chodit do fitka, koupil jsem si tam nějaké vitamíny a své tehdejší přítelkyni říkám - hele, koupil jsem tam od jednoho borce steroidy. Šla do kolen. No tomu říkám také killing joke. I když jako reklama by to postrádalo pointu a zřejmě ještě něco víc.