Nespresso na léto přidává limitované edice kapslí i termo lahev

Značka kávy a doplňků pro výrobu kávy Nespresso z portfolia Nestlé na léto uvádí na trh limitované edice káv a přístroj pro šlehání mléka Barista. Limitované edice se jmenují Ispirazione Salentina a Ispirazione Shakerato, mají být vhodné pro kombinovaní s ledem. Salentina má mít krémovější chuť a kakaové aroma, Shakerato by měla mít oříškové aroma a výraznější kávovou chuť. Obě jsou dostupné v kapslích pro objem 25 ml nebo 45 ml. Limitovaná edice kapslí se prodává od 4. června za cenu 124 Kč za balení 10 kapslí. Šlehač Barista bude v prodeji od července za 4.999 Kč.

Kapsle a termo lahev z limitované nabídky Nespressa

Kapsle a termo lahev z limitované nabídky Nespressa

Obě varianty limitovaných kapslí

Obě varianty limitovaných kapslí

Na léto přichází na trh zároveň i edice cestovních termo lahví Nomad o objemu 400 ml za cenu 495 Kč a View Shaker Mini Set, která obsahuje 2 sklenice, 2 silikonová víčka a silikonové tvořítko na led. Set se prodává společně s balením 150 kapslí kávy a kávovarem Essenza Mini. V nabídce značky Nespresso je od 12. června do 2. července.

Šlehač mléka Barista

Šlehač mléka Barista

Limitovaný set se sklenicemi a tvořítkem na led

Limitovaný set se sklenicemi a tvořítkem na led

Všechny limitované letní artikly lze pořídit na stránkách Nespressa nebo v jednotlivých buticích značky. Těch je aktuálně v Česku pět. Pátý obchod otevřelo Nespresso relativně nedávno, v polovině dubna v obchodním centru Nový Smíchov. Prodejna je postavená v novém konceptu, sice s typicky vyskládanými barevnými kapslemi, ale bez pokladen. Nákupy tak odbavují prodavači přímo na prodejní ploše pomocí přenosných tabletů.