Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Nivea svěřila Etneteře Motion všechen digitál

Spolupráce kosmetické značky s agenturou trvá od roku 2013, teď se prohloubila.

Tým agentury Etnetera Motion pro značku Nivea

Tým agentury Etnetera Motion pro značku Nivea

Kreativní digitální agentura Etnetera Motion zajišťuje kompletní digitální strategii, kampaně a komunikaci značky Nivea pro Česko, Slovensko a Maďarsko. Nivea s agenturou pracuje už od roku 2013, teď od ledna se nově rozšířila o strategické plánování digitálních aktivit a správu sítí (Facebook, Instagram, YouTube).

„Na značce pracuje více než desetičlenný tým specialistů,“ přiblížil Václav Peterka, managing director Etnetera Motion. Tým má na starosti Lenka Cikhartová, která do agentury nastoupila v závěru loňského roku jako account manager. Manažerkou digitálu pro značku Nivea je u klienta Lucie Čepková.

Pro mezinárodní kosmetickou společnost Beiersdorf, producenta Nivey, už Etnetera Motion realizuje digitální komunikaci pro značky Eucerin a Labello. Mezi další klienty agentury patří Škoda Auto, Pivovary Staropramen, Stock či PepsiCo.