Piráty iniciovaný bod čtvrteční schůze poslaneckého volebního výboru, týkající se sporu o reportáž Janka Kroupy o Agrofertu, oproti úterní schůzi příslušné senátní komise nové argumenty nepřinesl. Nad rámec známého řekl generální ředitel René Zavoral jen, že ve veřejnoprávním rádiu zruší část tabulkových míst a že kromě předžalobní výzvy od Agrofertu registruje rozhlas i další, rovněž na Kroupovu reportáž, a to z roku 2015. Reportér Kroupa se schůze neúčastnil.

Nokia využívá v kampani na nový komunikátor Otázky Václava Moravce

Kampaň Nokia E7 s ČT24 bude spuštěna na venkovních reklamních plochách v neděli 1. května.

Nejsledovanější pořad digitální zpravodajské stanice ČT24 Otázky Václava Moravce posloužil v nové kampani Nokie jako předobraz úspěšného počinu. Finský výrobce mobilních telefonů tím propaguje svůj nový model, manažerský komunikátor E7 s operačním sytémem Symbian 3.

Kampaň Nokia E7 s ČT24 bude spuštěna na venkovních reklamních plochách v neděli 1. května. Venkovní plochy ukazují displej mobilu, na němž je obrázek úvodní znělky debatního nedělníku Otázky Václava Moravce.

Kampaň tak nepřímo připomíná, že mobilní aplikace ČT24 vedle textových zpráv nabízí hlavně živé sledování zpravodajského programu ČT. ČT24 uvedla svou aplikaci se živým vysíláním kromě Symbianu také na platformy Android a iOS (iPhone).

Bigboard s kampaní na Nokia E7. Foto: Nokia

Bigboard s kampaní na Nokia E7. Foto: Nokia

Double bigboard s kampaní na Nokia E7. Foto: Nokia

Double bigboard s kampaní na Nokia E7. Foto: Nokia