Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

„Nonstop živý chat s lékárníkem.“ Apka Lékárna.cz má i léky na předpis

Aplikaci Lékárna.cz prezentoval na AppParade Zdeněk Fekar

Aplikaci Lékárna.cz prezentoval na AppParade Zdeněk Fekar

Společnost Pears Health Cyber spustila vlastní mobilní aplikaci Lékárna.cz, do které převedla všechny základní funkce svého e-shopu. Aplikace tak uživatelům nabízí kompletní databázi všech léků, včetně těch na předpis, a jejich příbalových letáků, zobrazení předchozích objednávek a dokladů nebo upozornění na nejnovější slevy. 

„Oproti konkurenci máme dva unikáty - živý chat s lékárníkem, opravdu v mobilu máte chlapíka nebo paní, kteří jsou vystudovaní magistři a poradí vám. Druhým je databáze produktů, to má asi konkurence taky, bez toho e-shop nemůže existovat, ale v našem případě jsou tam i léky na předpis,“ prezentoval Zdeněk Fekar na 30. soutěžní přehlídce AppParade.

Pro zjištění dostupnosti léku uživatelům pouze stačí naskenovat do aplikace jeho čárový kód, a dozví se všechny potřebné údaje, včetně doby doručení až k němu domů. Aplikace je dostupná pro Android i iOS.