Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Notino dál expanduje, jde do Belgie, Nizozemska a Chorvatska

Michal Zámec, ředitel Notino

Michal Zámec, ředitel online parfumerie Notino

Po velké expanzi v Německu pokračuje český e-shop s kosmetikou Notino v evropské jízdě. Nově vstupuje na belgický, nizozemský a chorvatský trh. Prostor pro růst tržeb, posilování značky a rozšiřování zákaznické základy vidí v těchto zemích jako velký, obrat na trhu s kosmetikou je v Nizozemsku okolo 75 miliard Kč a v Belgii 50 miliard Kč. Do konce letošního roku plánuje Notino expandovat i do dalších evropských zemí, své produkty chce nabídnou většině unijních spotřebitelů.

Původně českou firmu založil v Brně v roce 2004 Michal Zámec. Do loňska se nazývala Parfums.cz. Notino aktuálně vlastní a provozuje online obchody v 19 zemích Evropy včetně Velké Británie a také USA. V Česku zaměstnává 1.000 lidí a v roce 2016 mělo celkový obrat ve výši 5,9 miliard Kč.