V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Nova chystá nové večerní zprávy o desáté TN2

Nová zpravodajská relace půjde ve všední dny od 22.00 na kanálu Nova 2, dosud Smíchov.

Michaela Šmídová. Foto: TV Nova

Stejně jako na hlavním kanálu, bude i Nova 2 mít hlasatelku zpráv blondýnu. Bude to Michaela Šmídová. Foto: TV Nova

Televize Nova uvede v pondělí 6. února novou zpravodajskou relaci nazvanou TN2 (TN je zkratka z názvu hlavní zpravodajské relace Televizní noviny). Bude se vysílat na kanálu Nova 2, v kterou se změní dosavadní stanice Smíchov. Přejmenování pod zastřešující název čeká všechny tematické stanice Novy ke 4. únoru, kdy si Nova každoročně připomíná výročí svého startu, letos už třiadvacáté.

TN2 bude souhrn denních zpráv o patnácti minutách, včetně počasí a sportu. Začínat budou ve 22.00. moderovat je bude Michaela Šmídová. Budou se vysílat od pondělí do pátku. Následovat po nich ve 22.15 bude následovat repríza seriálu Sex ve městě. Časný večer přinese reprízy Přátel či Dva a půl chlapa.

Nova 2 slibuje také další premiérový obsah, konkrétně cyklus s pracovním názvem Court Show, z prostředí soudní síně, a to od 17 do 18 hodin každý všední den. Podobný formát už v Česku vysílá Barrandov pod názvem Soudkyně Barbara. Soudní show se osvědčily dřív už leckde v zahraničí, zejména v anglosaském prostředí.

„Během jara chystáme další dvě novinky lokální výroby, celkově by tak měla Nova 2 vysílat denně tři hodiny původního obsahu,“ podotkla na dnešní tiskové koncerenci v pražském Mánesu programová ředitelka Novy Alex Ruzek.

Programové schéma Novy 2 na jaro 2017

Programové schéma Novy 2 na jaro 2017. Kliknutím zvětšíte