Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Podívejte se na fotografie a prezentace.

Nova Cinema: Upoutávky, podzim 2011

Začínají hranými znělkami s hercem Matějem Šámalem.

Filmový kanál Nova Cinema zahájil podzimní vysílání s novými upoutávkami na vybrané pořady. Nové značení má divákům usnadnit výběr jednotlivých programů podle žánru.

Nové upoutávky obsahují na svém začátku hranou znělku, jejímž hlavním hrdinou je mladý herec Matěj Šámal. Režie se ujal Štěpán Vodrážka. Znělka divákům Nova Cinema upřesní charakter daného filmu či seriálu.

Diváky, kteří se rádi bojí, určitě zaujmou pořady se značkou Napínák, kdo si chce u obrazovky naopak bezstarostně odpočinout, uvítá program označený Do pohody. Osvědčené filmové klasiky pak ponesou značku Oldie Goldie. Filmy obsazené prvotřídními hereckými osobnostmi najdou diváci pod názvem Hvězdárna. Především ženy vyhledávají v televizi filmy nabité emocemi a problémy mezilidských vztahů, proto pořady tohoto zaměření nesou označení Dámská jízda.

Během podzimu stanice nabídne tituly World Trade Center, Noc patří nám, Tristan a Isolda, Amores Perros či Babel, z českých titulů pak Příběhy obyčejného šílenství, Vrať se do hrobu nebo Na vlastní nebezpečí a další.