V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Nova v létě vytáhne Helenu, Hospodu, Comeback

Programové schéma televize Nova na léto 2018

Programové schéma televize Nova na léto 2018

Televize Nova postaví své letní schéma na dalších reprízách osvědčených seriálů. Místo podvečerní Ulice ve všedních dnech se budou vysílat cykly Helena a Hospoda, čas po osmé večerní zabere od pondělí do čtvrtka Kriminálka Anděl, čas od půl desáté pak střídavě Atentát a Comeback. Páteční a sobotní večery budou patřit filmům - o pátcích půjdou české snímky Život je život, 10 pravidel jak sbalit holku, Bobule, 2Bobule, Líbáš jako ďábel nebo Jak se zbavit nevěsty, v sobotu filmové trháky jako Pán prstenů, Avengers, Strážci Galaxie, Ant-Man nebo Jurský park. Nedělní odpoledne zaplní staré české detektivky Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna, Vražda v hotelu Excelsior, Smrt černého krále, Případ mrtvého muže nebo Zlaté rybky, podvečery cyklus Soukromé pasti a české filmy jako Byl jednou jeden polda, Láska z pasáže, Vítr v kapse, Kamarád do deště, Signál nebo Discopříběh, večery pak seriál Na vodě. Prakticky jediné premiéry tak v létě budou zpravodajské pořady v průběhu celého dne.

Letní schéma startuje v neděli 17. června, v týdnu od 18. června už v programu nebude Ordinace v růžové zahradě 2, o týden později zmizí také premiérové díly Ulice. S letním schématem nasadí Nova v pondělí 18. června odlehčenou letní grafiku.

Na placených kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2 bude hlavní událostí léta tenisový turnaj Wimbledon, letos od 2. do 15. července. Přenosy z londýnského All England Clubu budou dávat oba zmíněné sportovní kanály i placený videoweb Voyo, v podobě dalších čtyř speciálních videostop bez komentáře. Původní desetiminutový pořad rozhovorů a aktuálních událostí přímo z Londýna přinese Kraťas Martina Čermáka denně po 22. hodině na stanici Nova 2. O ranní přehled se pak postará Wimbledonský servis, jenž bude vysílat hlavní kanál Novy každý všední den od 8.15 v rámci Snídaně s Novou