V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Nova má z Promaxu bronz za znělky Novy Sport

Z mezinárodní soutěže Promax BDA Global Excellence Awards, která oceňuje nejlepší počiny v oblasti televizní reklamy, grafiky a vizuální prezentace, vezou Češi tentokrát bronz. Patří konkrétně televizi Nova a spolupracujícímu studiu Oficina za komplet nových image znělek pro stanice Nova Sport. Třetí místo získaly v kategorii Art Direction & Design v podsekci Sports Program Image Spots. Vyhlašovalo se v pátek v Los Angeles.

Oficina loni získala na světovém Promaxu zlato, za redesign slovenské RTVS. Bylo to pro ni už páté ocenění z výročních soutěží Promax. V Americe získala zlato i před třemi lety, za redesign kanálu Film+. K tomu má zlato za značku Prima Love, dvakrát stříbro za design Primy Cool a bronz za design televize Pětka.

Nova se loni Promaxu účastnila poprvé, a to na evropské úrovni. Proměnila přitom jednu ze dvou nominací, a to hned ve zlato, v kategorii Set Design za scénu pěvecké show SuperStar. Na ocenění aspirovala i redesignem kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2 v kategorii General Brand Design, tuto nominaci ale neproměnila. 

S Oficinou pracovala Nova v roce 2015 právě na konceptu redesignu svých sportovních kanálů, v následujícím roce 2016 pro ni studio vytvořilo kompletní set nových znělek pro Fotbal, Ragby, Tenis a Florbal. Spolupráci za Novu supervizuje Alan Záruba, kreativní ředitel televizní skupiny.