Nová mobilní aplikace Českých drah láká na výlety vlakem

Státní vlakový dopravce České dráhy přináší apku, která nabízí plány na výlety po celém Česku. Vlakem na výlet, jak se aplikace jmenuje, je mimo jiné také propojená se systémem Českých drah, takže umožňuje vyhledávat spojení a sbírat věrnostní body.

Výletníci si mohou vybírat z různých typů programů po celé republice. Apka nabízí výlety jak pro rodiny, tak pro cyklisty, turisty, labužníky nebo fandy do vlaků. Každá karta s výletem pak obsahuje detailní informace o plánované akci, včetně data konání, vzdálenosti, časové i fyzické náročnosti a ceny vstupného. Nechybí integrovaná mapa s vyznačenými body zájmu nebo tematické soutěžní otázky. Jednotlivé výlety se také dají uložit, jsou tedy plně dostupné i v offline režimu.

Apka Vlakem na výlet je navázaná na systém Českých drah, její uživatelé si tak mohou pod každým vybraným programem rovnou vyhledat vhodné vlakové spojení. Za každý absolvovaný výlet mohou cestovatelé navíc získat věrnostní ČD Body, které pak mohou uplatnit v e-shopu Českých drah při nákupu jízdenek. Aplikace je dostupná pro Android a iOS.

Uživatel si může vybírat z desítek filtrů podle lokality, času, skupiny nebo zájmové oblasti

Uživatel si může vybírat z desítek filtrů podle lokality, času, skupiny nebo zájmové oblasti

U každého výletu je detailní program i doplňkové informace o jeho náročnosti

U každého výletu je detailní program i doplňkové informace o jeho náročnosti

Apka je propojena s webem Českých drah, na který uživatele přesměruje při vyhledávání spojení

Apka je propojena s webem Českých drah, na který uživatele přesměruje při vyhledávání spojení