Výroční ceny přímého marketingu IMC Czech Awards letos přidávají dvě nové kategorie Produktový launch a Budování značky. Víc v rozhovoru s šéfkou poroty Monikou Otradovcovou.

Nova na jaře 2013: SuperStar a další řady Gymplu, Ulice, Ordinace a Heleny

Tuzemská nejsledovanější komerční televize dnes v sídle na pražském Barrandově představila jarní programové schéma.

V porotě SuperStar letos zasednou Ondřej Soukup, Ewa Farna a Pavol Habera. Foto: TV Nova

V porotě SuperStar letos zasednou Ondřej Soukup, Ewa Farna a Pavol Habera. Foto: TV Nova

Žádný zbrusu nový pořad do jarního programového schématu televize Nova nechystá. Hlavní vysílací čas obsadí další, už šestá řada SuperStar – Nova ji bude produkovat opět se sesterskou slovenskou stanicí Markíza -, a dále osvědčené seriálové novinky i několikaleté stálice.

Hlavní kanál Novy tak nasadí 2. řadu podzimní seriálové novinky Gympl s (r)učením omezeným, 2. řadu sitcomu Helena, 8. řadu Ordinace v růžové zahradě 2 (od úterý 29. ledna) a 8. sezónu podvečerní Ulice (běží od 7. ledna).

Pokračovat má loni obnovená středeční publicistika Na vlastní oči. Nově o víkendu přibude variace na proslulé Volejte řediteli, s nynějším šéfem Novy Janem Andruškem.

Mezi jarními pořady Nova dál zdůrazňuje „premiérové megafilmy“ Perfect Days – I ženy mají své dny, Hranaři, Harry Potter a Relikvie smrti – část 1, Sex ve městě 2, Fotři jsou lotři, Hlavně nezávazně, Iron Man 2 a Úhel pohledu.

Placený kanál Nova Sport bude přenášet tenis (10 turnajů tenisové série ATP Masters 1000, 2 turnaje WTA Tour, 7 turnajů ATP World Tour 250 či Wimbledon 2013), basketbalovou NBA (Každou neděli), ragbyový turnaj Six Nations (tradičně v únoru a březnu, první hrací kolo 2. a 3. února, poslední kolo 16. března), Mistrovství světa silničních motocyklů Moto GP (tréninky, kvalifikace a hlavní závod všech kubatur) či hokej (KHL, NHL).

Nejčerstvější kanál Novy, komediální Smíchov přidá mezi reprízami pořadů z vlastní produkce, odvysílaných dřív na hlavním kanálu, seriál On je žena.