V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Nova na jaře nasadí seriál Policie Modrava

Program nejsledovanější tuzemské televize pro rok 2015 stojí na prověřených seriálech.

Hlavní roli policistky působící v šumavské Modravě představila Soňa Norisová. Foto: TV Nova

Hlavní roli policistky působící v šumavské Modravě má v seriálu Policie Modrava Soňa Norisová. Dále hrají Jaroslav Satoranský (vpravo), Filip Tomsa či Jana Boušková. Foto: TV Nova

Kriminálku Anděl vystřídá příští rok na jaře ve vysílání televize Nova další původní seriál Policie Modrava. Ten začala natáčet už v roce 2008, zhotovila ale jen pilotní díl, opakovaně ho i vysílala, natáčení celého cyklu ale obnovila teprve loni. Příští rok se Modrava bude vysílat v prestižním čase jako hlavní večerní pořad v neděli od 20.20. Na podzim do téhož času Nova chystá sedmou řadu pěvecké talentové show SuperStar. Podle čerstvě zveřejněného programového schématu pro jaro a podzim 2015 půjde o jediné dvě novinky.

Hlavní večerní program nejsledovanější tuzemské televize i příští rok stojí na prověřených seriálech - v pondělí a ve středu to budou Doktoři z Počátků, o útercích a čtvrtcích Ordinace v růžové zahradě 2, později v neděli Comeback a od pondělí do pátku od 18.30 do 19.30 Ulice. To bude i nadále doplňovat vlastní publicistika - úterní Víkend, čtvrteční Prásk!, sobotní Volejte Novu a nedělní pozdně večerní Střepiny.

Program televize Nova na jaro a podzim 2015

Programové schéma televize Nova na jaro a podzim 2015

Páteční a sobotní večery budou i nadále patřit filmům. Z českých Nova plánuje televizní premiéry snímků 10 pravidel jak sbalit holku, Babovřesky 2, Čtyřlístek ve službách krále, Dědictví anebo Kurva se neříká, Něžné vlny, Tři bratři či Zakázané uvolnění.

Mírné změny lze čekat na pozicích moderátorů. V kutilských Radách ptáka Loskutáka po čtrnácti letech skončí sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi, jejich nástupce Nova zatím neoznámila. Sobotní dopolední cestovatelský magazín Koření začnou uvádět moderátoři zpravodajství, stejně jako před časem Volejte Novu a podobně jako letos Střepiny.