Nova na konci srpna vrátí Ordinaci i Ulici

Nové díly programových pilířů startují v týdnu od 24. srpna. Počítá se i s Doktory z Počátků, kdy odstartují, zatím Nova nezveřejnila.

Halina Pawlowská v seriálu Doktoři z Počátků. Foto: TV Nova

Halina Pawlowská v seriálu Doktoři z Počátků. Foto: TV Nova

Televize Nova vrátí do svého programového schématu dlouhodobé projekty Ulice, Ordinace v růžové zahradě a Doktoři z Počátků. Podvečerní seriál Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18.30, zahájí vysílání další řady v pondělí 24. srpna. Seriál vstupuje přitom už do své 11. sezony, stejně jako další stálice Novy, Ordinace v růžové zahradě 2. Ta poběží opět v úterý a ve čtvrtek večer ve 20.20, počínaje úterým 25. srpna.

Podrobnosti k novým dílům televize Nova dnes představila na podvečerní tiskové konferenci ve Žlutých lázních.

Konkrétní nasazení seriálu Doktoři z Počátků ještě neupřesnila. Letos na jaře jej nejprve vysílala dvakrát týdně v pondělí a ve středu večer, poté na středeční večery nasadila reality show Výměna manželek a seriál běžel jen v pondělí. Je možné, že v tomto modelu bude pokračovat i na podzim.

Další novinky televize Nova představí na tiskové konferenci ve středu 26. srpna. Už dřív ale oznámila, že se na podzim objeví další řada talentové show SuperStar a kuchařská soutěž MasterChef.