Nova na podzim: seriály, Tvoje tvář má známý hlas

Televize zruší bulvární Prásk, nahradí ho Život ve hvězdách. Nová je i série O 10 let mladší.

Programové schéma hlavního kanálu Novy, podzim 2018

Programové schéma hlavního kanálu Novy, podzim 2018

Čtyřikrát týdně vlastní seriál, o středách reality show tuzemských rodin Výměna manželek, o pátcích české filmy, o sobotách další řada zábavní show s převleky známých Čechů za světové hvězdy Tvoje tvář má známý hlas. Programové schéma hlavního kanálu televize Nova zůstane i letos na podzim jednoduché a prakticky celé stojí na ozkoušených pořadech. Co se týče seriálů, pondělí po 20. hodině přinese další řady cyklů Specialisté a potom Kriminálka Anděl, úterky a čtvrtky jsou tradičně vyhrazeny Ordinaci v růžové zahradě 2, neděle patří seriálu Dáma a Král. Podvečery opět zaplní soutěž Co na to Češi a „nekonečná“ Ulice, která vstupuje do své 14. sezóny. Publicistické výstupy dál zahrnují Víkend (úterý večer), Střepiny (neděle večer), Koření a Volejte Novu (sobota).

Seriál Dáma a Král. Foto: TV Nova

V seriálu Dáma a Král se nově objeví Michal Dalecký alias Žížala z Kanceláře Blaník. Foto: TV Nova

Novými díly pokračují rovněž středeční cykly dokureality z prostředí gynekologicko-porodnické kliniky Malé lásky a proměny bydlení Mise nový domov.

Novinky v programu Novy tak na podzim představuje série o vizuální proměně vybraných lidí O 10 let mladší (moderuje Monika Absolonová), jež se má od poloviny sezóny vysílat rovněž o středách, a publicistický lifestylový magazín Život ve hvězdách (moderuje Petra Svoboda, hlavní reportérkou bude Bára Divišová). Ten ve čtvrtek nahradí bulvární Prásk, ale „spolupráci s populárními českými celebritami a nahlédnutí do zákulisí showbyznysu“ se neubrání. Ke zvěstem o známých lidech přidá „tipy a triky z oblasti módy, líčení a společenského i rodinného života“.

Pátky přinesou koprodukční české filmy - v reprízách to budou Jak se zbavit nevěsty, Ženy v pokušení, Babovřesky 13, všechny díly Kameňáku, Něžné vlny nebo Muži v naději, v premiéře životopisné drama Milada.

V show Tvoje tvář má známý hlas letos budou soutěžit Jitka Schneiderová, Jan Révai, Michaela Badinková, Robert Jašków, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Vojta Drahokoupil a vítězka SuperStar Tereza Mašková. V porotě zasednou Jakub Kohák, Janek Ledecký, Aleš Háma a každý týden speciální host. Moderace se opět ujme Ondřej Sokol.

S podzimním schématem Nova startuje v pondělí 20. srpna (to mají premiéry podvečerní soutěž Co na Češi a Ulice), v týdnu od 27. srpna pak s novými díly přijdou Specialisté (27. srpna), Ordinace (28. srpna), Výměna manželek a Malé lásky (29. srpna), Život ve hvězdách (30. srpna), Tvoje tvář má známý hlas (1. září) a Dáma a Král (2. září). Cykly Mise nový domov a O 10 let mladší budou pak nasazeny v průběhu podzimu. Ještě letos Nova slibuje i „nový kriminální seriál s napínavými zločiny, k jejichž vyřešení pomůže kriminální psychologie“, ovšem podrobnosti zatím tají.

Na příští sezóny jsou v přípravě pokračování reality show MasterChef Česko, Utajený šéf nebo seriálu Policie Modrava.

Podzim na tematických stanicích

Programové schéma kanálu Nova Cinema, podzim 2018

Nova Cinema přinese premiéru dobrodružného fantasy filmu Pan, mezi další filmy budou patřit oscarový Pianista, Schindlerův seznam Stevena Spielberga, Interstellar, Útěk ze Sibiře, Počátek, Dokonalá bouře, Hulk, Apollo 13, výpravná Troja a vůbec poprvé celá animovaná trilogie Toy Story.

Programové schéma kanálu Nova 2, podzim 2018

Nova 2 představí v premiéře seriály Děda se závazky, Kevin si počká a Americká manželka, poprvé se na tomto kanálu objeví sitcom Správná dvojka. Samozřejmostí jsou Přátelé, Dva a půl chlapa, Sex ve městě, Ženatý se závazky a mnoho dalšího. Večerní hodiny ve všední dny dál patří pravidelné zpravodajské relaci TN2.

Programové schéma kanálu Nova Action, podzim 2018

Nova Action odvysílá na podzim několik premiérových řad oblíbených pořadů jako Kobra 11, Mistři zastavárny, Mrtvý bod nebo Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Pokračovat budou oblíbené docu-reality Mistři aukcí a Válka skladů i seriály Kriminálka Miami, Kriminálka New York. Přibude Kriminálka: Oddělení kybernetiky a vrátí se i tradiční Pátky na ledu.

Programové schéma kanálu Nova Gold, podzim 2018

Nova Gold pokračuje s nabídkou opakování původních seriálů, soutěžních pořadů i reality show Novy. Pro děti opět má podvečerní animovaný blok Smíškové.

Programové schéma kanálu Nova Sport 1, podzim 2018

Sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 přinesou kromě tradičních přenosů šipek, NHL, NBA, MotoGP, Evropské ligy UEFA nebo UFC nově přenosy z nejvyšší francouzské fotbalové soutěže Ligue 1, které budou doplněny i odvysíláním utkání francouzského poháru a Ligue 2. Další novinkou pak bude vysílání německého fotbalového poháru DFB Pokal.

Programové schéma kanálu Nova Sport 2, podzim 2018

Sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 přinesou kromě tradičních přenosů šipek, NHL, NBA, MotoGP, Evropské ligy UEFA nebo UFC nově přenosy z nejvyšší francouzské fotbalové soutěže Ligue 1, které budou doplněny i odvysíláním utkání francouzského poháru a Ligue 2. Další novinkou pak bude vysílání německého fotbalového poháru DFB Pokal.

Web Nova Plus, který funguje jako videotéka odvysílaných pořadů, chystá na podzim další pořady z vlastní produkce. Pokračuje #Hashtag Vaška Matějovského alias Mikyho z Ulice i pořad o vaření Což takhle dát si… s Ondřejem Novotným. Televizní Malé lásky doplní internetový speciál Jak se vede, Malé lásky?, speciály dostanou i televizní Mise nový domov a O 10 let mladší. Pokračují Street modelky s moderátorkou Zorkou HejdovouNova Stars s Michalem Jančaříkem.