Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Nova nasadí kriminální seriál Atentát

Volné pokračování kriminálního cyklu Expozitura od Josefa Klímy a Janka Kroupy startuje 12. října, v programu Novy má místo v pondělí od 21.40.

Jan Kraus v seriálu Atentát. Foto: TV Nova

Jan Kraus v seriálu Atentát hraje prezidenta republiky. Foto: TV Nova

Už v pondělí 12. října zařadí televize Nova do vysílání nový, původní seriál Atentát. Má 18 díl a vypráví příběh pokusu o atentát na prezidenta republiky Václava Wolfa, jehož hraje Jan Kraus. Jde o volné pokračování seriálu Expozitura, opět ho napsali publicisté Josef Klíma a Janek Kroupa. Režíroval ho Jiří Chlumský a Petr Nikolaev. V hlavních rolích se jako v Expozituře představí Robert Jašków jako bývalý vyšetřovatel organizovaného zločinu a Hana Vagnerová jako prezidentova ochránkyně.

Seriál vypráví i další příběhy různých kriminálních případů – přípravy zbrojních zakázek na míru, obohacování se na předražených stavebních zakázkách, vzájemného prodeje vysokoškolských diplomů či nelegálního financování politických stran.

Hana Vagnerová v seriálu Atentát. Foto: TV Nova

Hana Vagnerová v seriálu Atentát. Foto: TV Nova

 

Robert Jašków v seriálu Atentát. Foto: TV Nova

Robert Jašków v seriálu Atentát. Foto: TV Nova

 

Jan Dolanský v seriálu Atentát. Foto: TV Nova

Jan Dolanský v seriálu Atentát. Foto: TV Nova