V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Nova nasazuje na léto novinku Grilování s Vodouchem a reprízu Výměny manželek

Grilování s Ivanem Vodochodským připomíná pořad Šéf na grilu konkurenční Primy. Foto: TV Nova

Grilování s Ivanem Vodochodským připomíná pořad Šéf na grilu konkurenční Primy. Foto: TV Nova

Dvěma novými pořady se Nova pokusí získat zájem diváků v létě, kdy jich obecně před obrazovkami ubývá.

Prvním je sázka na jistotu, konkrétně na divácky úspěšnou reality show Výměna manželek. Populární cyklus o výměně ženských rolí ve dvou různých rodinách se v repríze vrací na obrazovku Novy v pátek 13. července, od 18.10, aby tak vytvořila předpolí Televizním novinám, která začínají vzápětí v 19.30.

Logo Grilování s Vodouchem

Logo Grilování s Vodouchem

Podle zveřejněných programových plánů by měla Výměna běžet vždy v pátek po šesté večerní. Dosud Nova tento slot v létě obsazovala staršími českými filmy.

Novinkou je show Grilování s Vodouchem, míněno s Ivanem Vodochodským [videoupoutávka]. Ta má v letním vysílání Novy místo v úterý od 21.25 zhruba do 22.00, počínaje 17. červencem. Nova hodlá v pořadu propagovat svoje tváře: hosty první části budou Kristýna Leichtová ze sitcomu Comeback, o týden později Pavla Tomicová, nato Petr Rychlý, Rudolf Hrušínský či Richard Tesařík.

Vaření baví

Popularitu show o vaření letos nejvíc vytěžuje televize Prima, ta pokračuje v dílech podvečerního cyklu Prostřeno! a od 20 do 21 hodin každý všední den dává verzi se známými lidmi VIP Prostřeno!. Grilování s Vodouchem se nejvíc podobá sérii Primy Šéf na grilu, s populárním Zdeňkem Pohlreichem, její nové díly běžely v červnu.

Televize Barrandov a slovenská TV Joj na podzim chystá společný projekt Recept na bohatství, reality show, která - jak uvádějí - „dokáže z obyčejného domácího receptu udělat gastronomickou senzaci a nákupní hit českých a slovenských supermarketů“. Už zahájily castingy.