Nova obnoví natáčení Ulice, Ordinace i Specialistů

Nové díly se začnou točit v půli června, před létem se tak do vysílání zřejmě už nedostanou.

Ulice

Seriál Ulice se vysílá už 15 let, stejně jako Ordinace. Foto: TV Nova

Televize Nova zahájí výrobu nových dílů svých klíčových seriálů Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a Specialisté. Ulice a Ordinace se kvůli omezením kolem koronaviru od dubna nevysílají, Ulice za tu dobu měla jen dva karanténní speciály. Specialisté se od března reprízují, po dvou dílech vyplňují pondělní prime time. 

Natáčení bude obnoveno v první polovině června, oznámila Nova. Termíny nasazení nezveřejnila. Vzhledem k tomu, že nejpozději od července televize obyčejně najíždějí na letní programová schémata bez premiér původní tvorby, lze předpokládat, že nové díly seriálů Novy se dostanou do vysílání až s podzimním schématem, tedy v druhé polovině srpna nebo začátkem září.

Chystají se také nové díly krimiseriálu Policie Modrava. Půjde o čtvrtou řadu. „Začali jsme s Mirkem Vaicem psát scénáře Policie Modrava IV. Jde o osm nových dílů. Do konce roku by měly být hotové a příští rok v létě by se mělo točit. Tím by celý seriál měl celkem 40 dílů,“ řekl režisér Jaroslav Soukup v březnu Deníku.

Letní pauzu bude mít kuchařská show MasterChef Česko. Poslední díl bude odvysílán ve středu 10. června, další premiérové díly přijdou na konci léta, zřejmě tedy v druhé polovině srpna.