Nová online soutěž, která umí podpořit firmy a podnikatele? Dvacetpětka!

Nová dimenze marketingové podpory je založená na obyčejné hře, která zaujme všechny.

Dvacetpětka

Marketingová hra Dvacetpětka vychází z obyčejného pexesa

Jednoduchá řešení bývají zpravidla ta nejlepší. Firma 25ka s.r.o. proto přichází s velmi jednoduchou, ale super účinnou strategií marketingové podpory různorodých produktů. Je tak jednoduchá, že se divíme, že zatím nenapadla nikoho před námi. Jak jsme to dokázali? Prostě jsme trochu upgradovali obyčejné pexeso.

Dvacetpětka je opravdu založená na zcela obyčejné hře, kterou ovládají už čtyřleté děti, ale se stejným zaujetím ji hrají i dospělí. Lidé z 25ky s.r.o. pouze sudý počet kartiček nahradili lichým a z oné liché karty udělali superkartu

Dvacetpětka má jednoduchá pravidla pro soutěžící a našim partnerům nabízí možnost prezentovat své produkty hravou formou. Dvanáct párů karet zobrazuje vybrané produkty nebo služby. Dvacátá pátá karta je speciální a pokud se soutěžícímu zobrazí až jako úplně poslední, má velkou šanci vyhrát supercenu!

Naše testovací verze ukázala, že každá karta se soutěžícímu během jedné hry zobrazí v průměru čtyřikrát. Průměrná doba trvání jedné hry je totiž dvě až tři minuty a celkový strávený čas soutěžícího v soutěži je až 20 minut. Na každý den má soutěžící 30 pokusů v každé soutěži pro získání co nejlepšího skóre. Kartičky v jedné soutěži zobrazují vždy produkty nebo služby jednoho partnera. 

Partneři Dvacetpětky, kteří se rozhodnou zvolit pro svou prezentaci tento marketingový nástroj, budou mít u své soutěže k dispozici statistiku soutěže, seznamy soutěžících a vítězů, také e-mailovou podporu a podporu našich sociálních médií. Pro samotnou tvorbu soutěží bude k dispozici přehledný admin. Kromě prezentace formou produktů nebo služeb vyobrazených na kartičkách je součástí balíčku Dvacetpětky také nepřeskočitelné třicetivteřinové video před první hrou soutěžícího případně tvorba videoupoutávky s vizuály partnera, která může hráči sloužit například jako návod.

Dvacetpětku, novou dimenzi marketingové podpory, už s námi hraje několik silných a rostoucích partnerů Žufánek, Your Gate, Green Idea, Vuch, RCProfi, GS27, Sponser, Muc-off, Goodways, Weber Store a Wildskin. Jejich soutěže si už můžete zahrát na webu www.dvacetpetka.cz.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte, připravíme vhodnou nabídku přímo pro Vaši společnost.

Text je placenou propagací společnosti 25ka