Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Nova přesune sobotní Volejte Novu

Pořad se přesouvá z 12.00 na 18.40. Půjde víc do soukromí.

Moderátor Reynolds Koranteng ve Volejte Novu. Pořad využívá nového studia. Foto: TV Nova

Moderátor Reynolds Koranteng ve Volejte Novu. Pořad využívá nového studia. Foto: TV Nova

Sobotní kontaktní pořad Volejte Novu se od 31. května nebude vysílat ve 12.00, ale od 18.40, před Televizními novinami. Stanice také přesune pořad do nového studia, z něhož od 23. března vysílá právě hlavní zprávy. Pořad tak dostane novou grafiku a také jiné členění svého obsahu. „Změna vysílacího času tak doplní nový koncept pořadu,“ oznámila Nova.

Pořad má jít víc do soukromí lidí z obrazovky Novy, konkrétně rubrikami U maminky či anketou mezi jejich dětmi Nováčci. Dalšími rubrikami budou nepovedené záběry z natáčení Zkažené klapky, novinky z webu Nova na síti či rychlý přehled uplynulého týdne Hvězdy Novy. Kromě klasických telefonátů mají přijít i videodotazy.

Pro změnu se rozhodla začátkem května, tedy měsíc poté, co na Barrandově skončil pořad Volejte Železnému bývalého šéfa Barrandova Vladimíra Železného, jenž se také vysílal v sobotu od dvanácti. Obě relace i jejich vysílací čas vycházejí z Volejte řediteli, pořadu, který založil Železný, když ještě šéfoval Nově. Také ten sliboval videodotazy, konkrétně hodně mluvil o Skypu, na něj ale nikdy nedošlo.