Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Nova přijde s novinkami v programu už v lednu

Hned v první měsíc roku nasadí televize Nova dvě novinky Specialisté a Robinsonův ostrov.

Zuzana Kajnarová a Jan Vlasák v seriálu Specialisté. Foto: TV Nova

Zuzana Kajnarová a Jan Vlasák v seriálu Specialisté. Foto: TV Nova

Leden 2017 na Nově nebude obdobím repríz ani čekání na novinky v dalších měsících. Už 2. ledna přijde Nova s premiérovými díly seriálu Ulice, který dává od pondělí do pátku po 18.30. Další týden 10. ledna nasadí nové epizody Ordinace v růžové zahradě 2, jež má v programu místo vždy v úterý a čtvrtek po 20. hodině. A třetí týden, konkrétně v pondělí 16. ledna bude patřit dvěma novinkám - kriminálnímu seriálu Specialisté (od 20.20) a dobrodružné reality show Robinsonův ostrov (od 21.15).

Ondřej Novotný

Moderátorem reality show Robinsonův ostrov bude Ondřej Novotný. Foto: TV Nova

„Rozhodli jsme se výrazně investovat do programu a vysílat nejenom pokračování divácky oblíbených seriálů,“ podotkla Alex Ruzek, programová ředitelka skupiny Nova.

Začátek ledna přinese i pokračování nový vydání publicistických pořadů Snídaně s Novou (od pondělí 2. ledna), Střepiny (od neděle 8. ledna), Víkend (od úterý 10. ledna), Prásk! (od čtvrtka 12. ledna) a Volejte Novu (od soboty 14. ledna). Koření a Loskuták začnou až v sobotu 18. února. Na jaro pak Nova chystá druhou řadu krimiseriálu Policie Modrava a třetí řadu zábavní show Tvoje tvář má známý hlas.

Prima, největší konkurence Novy, dnes oznámila, že v prvním lednovém týdnu představí novinářům seriálovou novinku Temný Kraj, v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem.