V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Nova promuje sedmou SuperStar přes Instagram

V porotě kromě matadorů Soukupa, Habery a Jandové zasedne nově zpěvačka Vytisková.

Nováčkem v porotě je Klára Vytisková. Foto: TV Nova

Nováčkem v porotě je Klára Vytisková. Foto: TV Nova

Sedmá řada talentové show SuperStar, chystaná televizemi Nova a slovenskou Markízou na letošní podzim, má kompletní porotu. Vedle matadorů soutěže Pavola HaberyMarty Jandové a Ondřeje Soukupa se objeví jediný nováček, Klára Vytisková, zpěvačka kapely Toxique. Vůbec poprvé používá Nova výrazněji v propagaci nějakého svého pořadu sociální síť Instagram, jména porotců zveřejnila nejdřív právě tam na profilu @superstartv2015.

 

Martu Jandovou a Pala Haberu doplni v #superstar2015 zkuseny Ondrej Soukup a energicka Klara Vytiskova z kapely Toxique!

Video zveřejněné uživatelem SuperStar2015 (@superstartv2015),

 

Tak na ktereho porotce se tesite nejvic? #superstar2015

Fotka zveřejněná uživatelem SuperStar2015 (@superstartv2015),

Režisérem a kreativním producentem show je Pepe Majeský. Hrát se bude o trofeje v hodnotě zhruba 2 milionů Kč. Moderátorem letošního pořadu bude Martin Pyco Rausch, který na konkurenční Primě moderoval s Jakubem Prachařem show Česko Slovensko má Talent. Kdo bude jeho českým protějškem, zatím Nova a Markíza neoznámily.

Čeští vítězové SuperStar

  • 2004 Aneta Langerová
  • 2005 Vlasta Horváth
  • 2006 Zbyněk Drda
  • 2009 Martin Chodúr
  • 2011 Lukáš Adamec
  • 2013 Sabina Křováková

Sledovanost SuperStar rok od roku klesá. První finále Česko hledá SuperStar v roce 2004, kdy vyhrála Aneta Langerová, sledovalo rekordních 3,3 milionu diváků. Finále „federální“ československé SuperStar z roku 2009, které vyhrál Martin Chodúr, vidělo 2,5 milionu diváků. Finále z roku 2011 s vítězem Lukášem Adamcem zhlédlo už jen 1,5 milionu diváků. Sledovanost řady SupeStar v roce 2013 s vítězkou Sabinou Křovákovou ani jednou nepřekonala milionovou hranici, závěrečné Grandfinále vidělo 862.000 lidí.