Už příští pondělí proběhne soutěžní přehlídka mobilních aplikací AppParade. Vyhrajte Apple Watch.

Nova Sport vysílá přes Voyo do televizorů Panasonic. Voyo je nově i pro LG

Videotéka Voyo televize Nova je už dostupná pro televizory Panasonic, Samsung a LG a pro počítače, tablety a mobily od Applu.

Aplikace videotéky Voyo pro chytré televizory LG

Aplikace videotéky Voyo pro chytré televizory LG

Internetová verze placeného televizního kanálu Nova Sport nově vysílá prostřednictvím online služby Voyo televize Nova do chytrých televizorů Panasonic. Pro příjem je kromě nových modelů televizorů Panasonic Smart Viera nutné mít předplatné Voya.

Program internetového vysílání Novy Sport, který je přes službu Voyo šířen od října 2012, z 95 % odpovídá skladbě vysílání televizního vysílání téhož kanálu (zbytek se na internetu vysílat nemůže kvůli právům). Nabízí přenosy hokejových lig NHL a KHL, fotbalových UEFA a české Gambrinus ligy či Formule 1.

Služba je dostupná i pro počítače, tablety a chytré telefony s operačním systémem iOS, tedy produkty firmy Apple.

Televize Nova tento týden zpřístupnila videotéku Voyo prostřednictvím speciální aplikace pro Panasonic a Samsung i pro televizory značky LG, konkrétně typy EM9600, LM9600, LM8600, LM7600, LM6700, LM6600, LM6400 a LM6200.

„Naším cílem je stále rozšiřovat portfolio koncových zařízení, na kterých je Voyo dostupné,“ uvedl Petr Horák, ředitel sekce placených služeb Novy.