Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Nova startuje podzimní schéma 25. srpna, zreprízuje i Soukromé pasti a Okresní přebor

Podzimní schéma Novy staví na prověřených seriálech

Podzimní schéma Novy staví na prověřených seriálech. Na snímku generální ředitel Novy Jan Andruško

Dva týdny po dnešním startu podzimního programového schématu Primy nasadí podzimní skladbu konkurenční Nova, bude to v neděli 25. srpna. V hlavním vysílacím čase staví na nových dílech prověřených seriálů: v pondělí a ve středu půjde Gympl, v úterý a ve čtvrtek 9. sezóna Ordinace v růžové zahradě, páteční večer bude patřit další, šesté řadě reality show Výměna manželek a repríze cyklu televizních filmů Soukromé pasti.

Na neděli večer se nově - počínaje právě 25. srpnem - přesouvá nejnovější vlastní seriál Novy Doktoři z Počátků, vycházející z Ordinace. Stanice ho dávala o prázdninových útercích a čtvrtcích, v čase, kdy mimo léto nasazuje právě Ordinaci. Jedinou podzimní novinkou je sitcom podle britského vzoru Pan Máma s Milanem Šteindlerem v hlavní roli, vysílat se bude vždy v pondělí od 21.35, pak dá Nova reprízu seriálu Okresní přebor.

PROGRAMOVÉ SCHÉMA TV NOVA NA PODZIM 2013
18.30 19.30 po 20. hodině po 21. hodině
pondělí Ulice Televizní noviny Gympl s (r)učením omezeným 21.35 Pan Máma
22.05 Okresní přebor
úterý Ordinace v růžové zahradě 2 21.40 Víkend
středa Gympl s (r)učením omezeným 21.35 Na vlastní oči
čtvrtek Ordinace v růžové zahradě 2
pátek Výměna manželek 6 21.35 Soukromé pasti
sobota český/zahraniční film
neděle Doktoři z Počátků 21.30 Střepiny
Zdroj: programové plány Novy

V sobotu 31. srpna se premiérovými díly opět rozeběhne týdenní magazín Koření, v neděli 1. září nedělní bulvární Prásk!, o týden později v sobotu 7. září pak Rady ptáka LoskutákaBabicovy dobroty.

V dalším týdnu od 2. září pak začne nová, 9. sezóna nekonečného seriálu Ulice, opět každý podvečer od pondělí do pátku.

V průběhu podzimu Nova odvysílá řadu filmů, českých (Ve stínu, Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka, Muži v naději, Signál, Líbáš jako ďábel, Probudím se včera) i zahraniční (Mission Impossible: Ghost Protocol, Transformers 3, Thor, Kung-fu Panda 2, Hugo a jeho velký objev, Hlavně nezávazně, Kocour v botách).

Jedinou novinkou podzimu na Nově je sitcom Pan Máma podle britského vzoru. Foto: TV Nova

Jedinou novinkou podzimu na Nově je sitcom Pan Máma podle britského vzoru. Zleva Jakub Žáček, Vanda Hybnerová, Martin Sobotka, Milan Šteindler, Roman Štabrňák a Rostislav Novák (dole). Foto: TV Nova