Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Nova začala prodávat reklamu na stanicích AMC

Televize Nova přebírá od mediazastupitelství Atmedia prodej inzerce na pěti místních stanicích globální divize americké televizní sítě AMC Networks. Jde o televizi pro děti Minimax, filmový kanál Film+, sportovní stanice Sport1 a Sport2 a informačně-zábavní Spektrum. Od března je bude exkluzivně zastupovat v oblasti televizní reklamy a sponzoringu. Atmedia v minulosti patřila síti AMC, loni nicméně změnila majitele.

“Můžeme klientům nabídnout víc tematických stanic se specifickou afinitou. Nabídneme další alternativní kanálové mixy,” uvedl Jan Vlček, jednatel a obchodní ředitel Novy. Například kapacita zásahu v cílové skupině dětí od 4 do 14 let se zvýší oproti dosavadnímu stavu třikrát. “Plánujeme zvyšovat investice do kvalitního obsahu, aby naše stanice měly lepší a efektivnější dosah na různé cílové skupiny,” doplnil Viktor Rados, ředitel pro strategický a obchodní rozvoj společnosti AMC.