Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Nova začne podzim reprízami Hasičů a Policie Modrava. MasterChef dá v pátek, Gympl v neděli

V seriálu Gympl bude hrát hlavní roli Libuše Šafránková (uprostřed). Foto: TV Nova

V seriálu Gympl bude hrát hlavní roli Libuše Šafránková (uprostřed). Foto: TV Nova

Stejně jako loni na podzim se diváci televize Nova dočkají televizních filmů Hasiči a Policie Modrava. Oba jsou pilotními díly chystaných seriálů, které Nova nakonec nenatočila. Nova oba piloty recykluje ve vysílání po necelém roce, poprvé šly loni v říjnu.

Teď podle programových plánů dá Hasiče v pondělí 27. srpna od 20.20, Policii Modrava pak ve středu 29. srpna též od 20.20. V úterý 28. srpna a ve čtvrtek 30. srpna se prvním a druhým dílem po prázdninách rozběhne další sezóna Ordinace v růžové zahradě 2.

Páteční večery budou patřit novinkové kuchařské show MasterChef, vždy od 20.20, poprvé v pátek 31. srpna. Tím se kuchaři budou utkávat s „Poštou pro tebe s celebritami“ s Jiřinou Bohdalovou na Primě a novými díly seriálu Vyprávěj na ČT1 (od 7. září).

A nový seriál Gympl s (r)učením omezeným, od kterého si hodně slibuje, nasadí v premiéře v neděli, od 20.20 do 22.10. Překvapivě. Podle serveru Mediaguru.cz, který díky sepětí s mediální agenturou PHD může nahlížet do inzertních podkladů, má Gympl standardně běžet o pondělcích a středách, proti seriálu Obchoďák na Primě. Je pravděpodobné, že první díl dá Nova v neděli, aby měla jeden díl náskok.

Od pondělí 27. srpna se rovněž budou vysílat premiérové díly Ulice, od pondělí do pátku od 18.30 do 19.30.