Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Nové soutěži Franchisa roku dělá PR Epic

Soutěž chce ocenit nejlepší franchisové projekty na českém trhu.

Mezi členy asociace patří také McDonalds

Mezi členy České asociace franchisingu patří také McDonalds

Komunikační podporu prvního ročníku soutěže Franchisa roku zajistí PR agentura Epic Public Relations. Cílem soutěže, kterou pořádá Česká asociace franchisingu, je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu.

První ročník soutěže začíná 1. října 2015, od kdy bude možné podávat přihlášky a nominovat soutěžící do jednotlivých soutěžních kategorií. Výsledky soutěže budou vyhlášeny v květnu 2016. Úkolem Epic PR bude zajistit medializaci vyhlášení soutěže a jejích výsledků, komunikaci projektu na sociálních sítích a v mezičase dále propagovat franchisingovou asociaci a koncept franchisingu mezi cílovými skupinami. Soutěž Franchisa roku dostala v agentuře na starost account manažerka Alžběta Běličová