Novou kreativní ředitelkou Symbia je Pechanová

Michaela Pechanová v Symbiu nahradí Martina Svetlíka. Přišli i Zuzana Fuxová a Jan Král.

Michaela Pechanová

Michaela Pechanová

Do nového čtvrtletí vstupuje agentura Symbio s nově obsazenými pozicemi. Novou kreativní ředitelkou se stala Michaela Pechanová, která je v Symbiu třetím rokem, dosud jako associate creative director, předtím prošla agenturami Zaraguza a Bubble. V nové pozici nahrazuje Martina Svetlíka. „Michaela stojí za našimi oceňovanými projekty, jako je deep fake Projev, který se nikdy nestal pro HBO, nebo za kampaněmi, které boří mýty o menstruaci, pro značku Ria. I díky ní si Symbio loni připsalo rekordních 17 oborových cen a stalo se tak nejoceňovanější českou kreativní agenturou roku,“ říká Robert Haas, spolumajitel agentury Symbio.

„V Symbiu vždy vznikaly kampaně, kde měla myšlenka větší sílu než velikost mediálního budgetu. To samozřejmě ovlivňuje celý proces přípravy konceptu i jeho exekuce, proto je rozšíření kompetencí logickým krokem. Součástí kreativního týmu jsou proto teď i mediální stratég nebo PR manager,“ uvádí Pechanová.

Public a media relations má na starost Zuzana Fuxová. Pracovní zkušenosti sbírala v agentuře Aspen PR, v marketingovém oddělení Slevomatu, jako content manager pracovala mimo jiné pro českou módní značku Pietro Filipi. PR se věnovala i ve společnosti Reas investiční skupiny Miton. V Symbiu má na starost jak klientské, tak interní PR.

Zuzana Fuxová

Zuzana Fuxová

Vytváření digitální strategie a dohled nad správou sociálních sítí přebírá Jan Král, který nastupuje na pozici digital strategist. V minulosti pracoval v agentuře i na volné noze na kampaních pro klienty Nike, Škoda MB, Colours of Ostrava, Bobcat a Ticketstream.

Jan Král

Jan Král

„Personální změny jsou součástí dlouhodobé strategie agentury dodávat komplexní řešení klientům a reflektovat i přinášet nové trendy v reklamě a customer experience. S tím se pojí i prohlubování konkrétních oborových znalostí v oblastech, v nichž operují naši nejvýznamnější klienti. Stále tak hledáme talenty, kteří doplní tým,“ dodává Zuzana Vlčková, client service director Symbia.

Sdílejte