Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Nový šéf Barrandova Vladimír Železný bude mít v sobotu ve 12.00 pořad Volejte Železnému

Vladimír Železný. Foto: TV Barrandov

Vladimír Železný. Foto: TV Barrandov

Vladimír Železný, který se oficiálně zítra ujímá řízení televize Barrandov mediálního podnikatele Jaromíra Soukupa, opráší svůj nejslavnější pořad Volejte řediteli z let, kdy vedl televizi Nova. V sobotu od 12.00 do 12.30 Barrandov nově zařadí jeho půlhodinku Volejte Železnému. Ukazují to programové plány, které má Médiář.cz k dispozici.

Relace se poprvé objevuje v předběžném plánu v sobotu 30. listopadu. Předtím od 10.30 jde první část ze šestidílné série Sandokan, poté od 12.30 repríza nové show Pavla Zedníčka Kurňa, co to je?, kterou stanice poprvé uvede v pondělí 18. listopadu večer.

V definitivním programu na sobotu 23. listopadu se kolem poledního na Barrandově počítá ještě s půlhodinovou politickou debatou Témata Týdne, konkrétně na 12.40. Ta zřejmě už poslední listopadovou sobotu nepůjde, její moderátor Tomáš Vyšohlíd dnes končí ve funkcích ředitele výroby Barrandova a šéfa produkční firmy Real TV.

Sobotní Témata Týdne se vysílají teprv od 31. srpna, stanice relaci v novém čase propagovala sloganem „první česká víkendová politická debata týdne“.

V programu zůstávají Témata Týdne ve čtvrtek večer, jako pořad pro mužské publikum v čase, kdy podle včerejších Soukupových slov všechny divačky u televizorů vyluxuje Ordinace v růžové zahradě na Nově. Čtvrteční debaty střídavě moderují František Nachtigall a Jaroslav Plesl z časopisu Týden.

Proslulý pořad se dočkal povedených parodií v České sodě a od Zdeňka Izera a na videoserveru Youtube má svůj neoficiální kanál.