Nový seriál Šéfka v sobotu na Nově po třech dílech končí

Kriminálka z prostředí pražské policie měla mít 10 dílů. Neuspěla proti Primě ani proti ČT1.

Kateřina Winterová v seriálu Šéfka, za ní Petr Konáš a Jan Holík. Foto: TV Nova

Kateřina Winterová v seriálu Šéfka, za ní Petr Konáš a Jan Holík. Foto: TV Nova

Po třech dílech končí ve vysílání televize Nova jedna z jejích letošních novinek, kriminální série Šéfka. Seriál z prostředí oddělení vražd pražské policie s Kateřinou Winterovou v hlavní roli se vysílal od 26. února, vždy v sobotu večer po 20. hodině. Na jeho čtvrtý díl už nedojde. Od této soboty 19. března bude nahrazen jiným pořadem. „Seriál Šéfka odpadá bez náhrady,“ uvedla dnes Nova v programových plánech pro následující tři soboty 19. března, 26. března a 2. dubna. Původně se mělo odvysílat 10 dílů.

Po další tři sobotní večery Šéfku nahradí Na lovu: Hvězdný speciál, speciální vydání vědomostní soutěže Na lovu, kterou Nova vysílá každý všední podvečer. O víkendu v něm vystupují známé tváře, tuto sobotu to budou Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel, Reynolds KorantengRichard Genzer. Soutěžní pořad moderuje Ondřej Sokol. Ten vystupuje na Nově také v nedělní show Tvoje tvář má známý hlas, rovněž jako moderátor.

Novinková krimisérie Novy se v sobotu večer potýkala hlavně se seriálem Duch konkurenční Primy, taktéž kriminálním. Podle dat, která publikuje web Mediaguru, při prvním přímém střetu Šéfka ještě těsně vyhrála, při druhém už ne a minulou sobotu ji dorazil start druhé řady soutěžní show Peče celá země na ČT1. Její premiéra se stala jedničkou sobotního večera a předčila Ducha i Šéfku. Seriál Novy tak končil se sledovaností necelých 600.000 diváků a podprůměrným podílem na trhu, a to jak v obecné cílové skupině 15+, tak ve skupině 15-54, na níž Nova prodává reklamu. Deset dílů sérii tak bude možné sledovat už jen v placené videotéce Voyo.