Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Nydrle Digital získala další kontrakt od LG Electronics: zajistí sociální média

Agentura Nydrle Digital zvítězila v tendru LG Electronics na agenturu zodpovědnou za strategickou komunikaci v sociálních médiích. Nydrle Digital spadá do skupiny Kindred Group, s níž LG už spolupracuje na jiných marketingových aktivitách.

Agentura má za úkol vytvořit strategický koncept komunikace LG v sociálních sítích. Faktickou správu firemního Facebooku i nedávno založeného účtu na Twitteru, kterou teprve od dubna zajišťuje agentura Sun Marketing, bude mít na starost od listopadu.

Nydrle spolupracuje se společností LG Electronics od letošního března. Naposledy pro korejského výrobce elektroniky připravila letní kampaň na bílou techniku, na níž se podíleli i další členové Kindred Group: plánování a nákup zajistila Red Media, bannery vytvořila Low Production.

Letní kampaň LG od Nydrle

Letní kampaň LG od Nydrle