Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Nydrle zajistí sociální sítě pro Carte D’Or

Agentura Nydrle ze skupiny Kindred Group spravuje od března Facebook a Instagram zmrzlin značky Carte D’Or. Rozšiřuje tak stávající spolupráci s předním producentem rychloobrátkového zboží Unilever, pro kterého už zajišťuje komunikaci značek Dove, Dove Men+Care, Rexona, Signal a Zendium. Značka se s novou agenturou chystá víc pracovat se svým prémiovým positioningem, který mají podtrhnout kvalitní fotografie produkované v profesionálním ateliéru Nydrle.

„Cílem je vyzdvihnout klíčové atributy produktu – společenskost, gurmánství nebo eleganci. Zaměříme se také na sjednocení vizuální podoby obsahu, jehož klíčovou součástí bude foodstyling, který připravujeme ve spolupráci se specialisty,“ říká Kristina Hartman, head of social media agentury Nydrle.