Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Nydrle zajistí sociální sítě pro Carte D’Or

Agentura Nydrle ze skupiny Kindred Group spravuje od března Facebook a Instagram zmrzlin značky Carte D’Or. Rozšiřuje tak stávající spolupráci s předním producentem rychloobrátkového zboží Unilever, pro kterého už zajišťuje komunikaci značek Dove, Dove Men+Care, Rexona, Signal a Zendium. Značka se s novou agenturou chystá víc pracovat se svým prémiovým positioningem, který mají podtrhnout kvalitní fotografie produkované v profesionálním ateliéru Nydrle.

„Cílem je vyzdvihnout klíčové atributy produktu – společenskost, gurmánství nebo eleganci. Zaměříme se také na sjednocení vizuální podoby obsahu, jehož klíčovou součástí bude foodstyling, který připravujeme ve spolupráci se specialisty,“ říká Kristina Hartman, head of social media agentury Nydrle.