Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Nydrle zajistí sociální sítě pro Carte D’Or

Agentura Nydrle ze skupiny Kindred Group spravuje od března Facebook a Instagram zmrzlin značky Carte D’Or. Rozšiřuje tak stávající spolupráci s předním producentem rychloobrátkového zboží Unilever, pro kterého už zajišťuje komunikaci značek Dove, Dove Men+Care, Rexona, Signal a Zendium. Značka se s novou agenturou chystá víc pracovat se svým prémiovým positioningem, který mají podtrhnout kvalitní fotografie produkované v profesionálním ateliéru Nydrle.

„Cílem je vyzdvihnout klíčové atributy produktu – společenskost, gurmánství nebo eleganci. Zaměříme se také na sjednocení vizuální podoby obsahu, jehož klíčovou součástí bude foodstyling, který připravujeme ve spolupráci se specialisty,“ říká Kristina Hartman, head of social media agentury Nydrle.