Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

O komunikaci RunCzech se stará Kindred Group

RunCzech

RunCzech

Organizátor běžeckých závodů pod hlavičkou RunCzech svěřil komunikaci svého klíčového projektu skupině Kindred Group. Cílem spolupráce je aktivace komunity rekreačních běžců a zajištění jejich účasti na závodech. Strategií RunCzech je být běžcům blíž. Bude přinášet jejich příběhy, mluvit s nimi, pomáhat jim a bude jim nablízku coby „běžecký patron“.

Kindred Group využije k cílené komunikaci seriálu běžeckých závodů pro širokou veřejnost data z existující databáze běžců RunCzech. E-mailing bude založen na jejich analýze, segmentaci a personalizovaném obsahu. Druhým pilířem komunikace bude PR s důrazem na spolupráci s influencery a lifestylovými médii.

Pořadatelé cyklu RunCzech se zároveň dohodli s obchodním řetězcem Kaufland, který pro všech osm závodů cyklu dodá čerstvé ovoce (banány, pomeranče) či smoothie.