Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

O social Czechoslovak Group se stará Digitaal

Ostravská komunikační agentura Digitaal Jiřího Kratochvíla převzala kompletní péči o komunikaci skupiny Czechoslovak Group na všech sociálních sítích. Po spolupráci na LinkedIn a Facebooku komunikuje za strojírenský holding také na Instagramu a Twitteru. Cílem zůstává i dál marketing skupiny a směrem k veřejnosti osvěta tradičních značek, jako jsou Prim, Tatra, Avia, ale také nové projekty jako New Space Technologies a další desítky firem spadající pod skupiny.

Digitaal zajišťuje také reklamní kampaně na sociálních sítích pro cukrárny Ollies nebo komunikuje na sítích za Český krasobruslařský svaz, Komoru logistických auditorů a dodává marketingové služby pro konferenci Logistics Ride.